Hakkımda

Merhaba!

Ben, Hatib Minber. Minber’deki, Hatib’in İzindeyim! Evet, ben bir Mustafa Kemal Atatürk takipçisiyim. Fikirleri ışığında ölmeyi büyük bir görev ve gurur sayıyorum. Yoksa, siz farklı mı düşünüyorsunuz?

En sevdiğim gemi ismi Bandırma. Samsun’da ilk ayak basılan toprağın kokusunu seviyorum. Mîsâk-ı Millî benim kırmızı çizgim!

Ben, Cumhuriyet Halk Fırkalıyım. Hani, şu hepimizin bildiği bu ülkeyi kuran, kurucu iktidarı destekliyorum. Kurtuluş Savaşını vermiş, ölümsüz kadroların, izindeyim. Bugün ise, benim gibi düşünen, o yolda ilerleyen kim varsa “bağımsız olarak” onun, onların yanındayım.

Bu, benim ile ilgili sadece kısa bir özet, yazılarımı okuyarak beni tanımaya davet ediyorum sizi. Şayet içinize sinersem birlikte yürür, büyürüz. Beni görmek istemeniz durumunda gerçek bir Mustafa Kemal Atatürk takipçisine, ki sizde öyleyseniz, aynaya bakmanız yeterlidir.

Saygı ile,

Hatib Minber

Not: Site sloganı, Minber Gazetesinde, Hatib mahlasını kullanan kişinin Mustafa Kemal Atatürk olduğu varsayımına göre düzenlenmiştir.

Sitemde yayınlanan içeriklerden ilk siz haberdar olun. Ücretsiz olarak bildirim almak için e-posta adresinizi girin. Aboneliği tamamlamak için lütfen e-postanıza gönderdiğim, iletiyi onaylayın.