Kullanım Koşulları

Merhaba,

Kişisel sitem olan www.hatibminber.com adresini ziyaret eden her kullanıcı aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

1- Siteme kullanıcı kaydı kapalıdır. Sitede yayımlanan son yazılar hakkında bilgi sahibi olmak için e-posta listeme kayıt olabilirsiniz.

2- Sitemde bulunan yazıların bir kısmı yorumlara açık olup yorumların yayınlanması onayıma tabiidir. Yapılmış yorumlar hakaret, küfür ve hukuki bir sakınca içermediği müddetçe kesinlikle reddedilmeden yayınlanacaktır. Yayınlanmış her içeriğin yazarı ürününden sorumludur.

3- Sitemde yayınlanmış olan içeriğin kaynak gösterilmeden farklı bir yerde yayınlanması durumunda kanuni hakkım saklıdır (Sitede bulunan metinler telif hakkı ile korunmakta olabilir). Sitede yayınlanmış her metin bu sitenin ürünü sayılacağından kaldırılması talepleri (adli ve idari merci talepleri dışında) kesinlikle olumlu karşılanmayacaktır.

4- Siteme ait gizlilik politikaları için burayı tıklayabilirsiniz.

Sitemde yayınlanan içeriklerden ilk siz haberdar olun. Ücretsiz olarak bildirim almak için e-posta adresinizi girin. Aboneliği tamamlamak için lütfen e-postanıza gönderdiğim, iletiyi onaylayın.